Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

BĄKÓW GÓRNY

Zadanie pn. Remont oraz zakup wyposażenia do sali edukacyjno-sportowej w Domu Ludowym w Bąkowie Górnym zostało zrealizowane w ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Województwa Łódzkiego dla jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich. W ramach zadania wykonano remont Sali edukacyjno sportowej, której ściany zyskały Nowy kolor oraz strukturę. Zakupiono również stół bilardowy, który posłuży w organizacji spotkań w celu integracji lokalnej społeczności. Wszystkie prace remontowe zostały wykonane siłami własnymi przez mieszkańców wsi.

 

Przejdź do treści