Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne podczas Pikniku w Jackowicach!

Szanowni Mieszkańcy,

jest Nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że podczas Pikniku sportowo-rekreacyjnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na boisku w Jackowicach będziecie Państwo mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych!

Pani Sabina Warzywoda będzie do Państwa dyspozycji w godz. od 12.00 do 15.00 w namiocie obok strefy relaksu.
Pod jej czujnym okiem będą Państwo mięli możliwość skorzystać nie tylko z konsultacji, ale także kilkuminutowego masażu, ćwiczeń na piłce oraz testowania sprzętu fizjoterapeutycznego.

Poniżej kilka słów od Sabiny :

„Cześć jestem Sabina ! Od roku jestem magistrem fizjoterapii, a od trzech lat pracuje w zawodzie.
Moim głównym obszarem zainteresowań w fizjoterapii są urazy sportowe oraz pacjenci po zabiegach ortopedycznych. Zajmuje się również zmniejszaniem dolegliwość bólowych lub przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych. Dziś w dość krótki sposób przedstawię wam terapie bądź udzielę konsultacji fizjoterapeutycznej. Ponieważ każdy pacjent wymaga indywidualnego podejść i zastosowania różnych środków, staram się ciągle rozwijać swoje umiejętności.”

,,Jeśli jesteś po urazie lub operacji ortopedycznej, dokucza ci ból to zapraszam do mnie. 😊

Razem małymi krokami będziemy dążyć do zmniejszenia dolegliwości bólowych, poprawy sprawności funkcjonalnej i zakresów ruchomości.

1 jak
Wcześniejszy post: Informacja o skróconych godzinach pracy Urzędu Gminy Zduny w dniu 26 sierpnia 2022 rokuNastępny post Witamy Nowy Rok Szkolny 2022/2023!