Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w formule Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

Spotkania odbywają się z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informację m.in. w zakresie środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich.

Przedstawimy możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.

Konsultacje odbędą się 21 października 2022 r. w godz. 12:30 – 15:00 w Urzędzie Gminy Zduny, Zduny 1C, sala konferencyjna.

0 lubi
Wcześniejszy post: Informacja o pozytywnych wynikach badań jakości wody na wodociągu Bogoria Górna !Następny post Informacja o wypłatach dodatku węglowego!

Powiązane wpisy

Przejdź do treści