Bezpłatne webinarium – Wypromuj swój projekt !

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”, które odbędzie się w środę 3 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 11:15.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem webinarium jest zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji.

Program webinarium

1. Wprowadzenie do webinarium.
  2. Obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjenta realizującego projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, dotyczące zasad promocji i oznakowania projektów umów podpisanych do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r. oraz po 1 stycznia 2021 r.

W szczególności:

• działania informacyjno-promocyjne oraz ich udokumentowanie;
  • sposób przygotowania strony internetowej oraz prawidłowe oznaczenie miejsca projektu;
  • zastosowanie znaków graficznych.
  1. Najczęściej popełniane błędy.
  2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  3. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

W przypadku pytań Zapraszamy wszystkich do kontaktu z organizatorem.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy:

• beneficjentów realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020,
  • wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Wcześniejszy post: Program pomocy osobom niepełnosprawnymNastępny post Informacja dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Zduny