Casting do programu telewizji TTV

Szanowni Państwo,

redakcja programów TTV poszukuje chętnych do udziału w programie o osobach żyjących na wsiach lub w małych miejscowościach.

Program byłby doskonałą szansą na promocję gmin i powiatów oraz poszczególnych miejscowości i wsi.
Szukam otwartych pań w wieku 25 – 40 lat, które są chętne do przeżycia przygody w programie. Jest to format kobiecy – chcemy pokazać panie z własnym gospodarstwem lub też bez. To, jak sobie radzą na co dzień, jak funkcjonują wraz z rodziną, z czym się mierzą i czego potrzebują. Jednym słowem – chcemy spełnić ich marzenia. 🙂
Szukamy też osób, które chcą udostępnić swoje własne gospodarstwo na poczet nagrań. W obu przypadkach przewidziane jest wynagrodzenie.

Osoby bezpośrednio polecające nam kandydatki, które finalnie zostaną zaakceptowane i dostaną się do programu, też otrzymają finansową gratyfikację.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila pod casting@djangomedia.pl wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i miejscem zamieszkania lub o zgłoszenie pod numer 782 409 385.

Wcześniejszy post: Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Sołtysa !Następny post Wojewódzki Konkurs pn. „Tradycyjne Wypieki Wielkanocne-2022 „