Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020

2 – 4 grudnia 2020 r. online

Wiedza, eksperci, praktycy – nie może Ciebie zabraknąć!

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie.
Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm.
Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż.
Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będziemy mówić o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie.
Dużo uwagi poświęcimy nowym technologiom, pracom badawczym i  innowacjom.
Zaprosimy do debaty nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta
dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Spotkania są inspirujące i motywujące.

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na  stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wcześniejszy post: Ponad 500 paczek od Świętego Mikołaja!Następny post Zawiadomienie o zmianie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.