Informacja dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Zduny

Szanowni Państwo,

W związku ze środkami pozyskanymi przez Gminę Zduny z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” zostały zakupione paczki spożywczo-higieniczno-chemiczne.

Paczki te są przeznaczone dla:

• pełnoletnich osób oraz  dzieci  powyżej  16  roku  życia  posiadających  orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub orzeczenie równoważne),

• dzieci do 16 roku życia posiadających orzeczeniem o niepełnosprawności.

W imieniu niepełnoletnich dzieci paczki odbierają rodzice. Natomiast w imieniu osób ubezwłasnowolnionych częściowo lub całkowicie występują opiekunowie prawni.

Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o zgłaszanie się po odbiór paczek wraz z kserokopią orzeczenia o niepełnosprawności oraz dowodem osobistym.

Paczki  wydawane  będą w dniu 8 listopada 2021 roku w godzinach.  9.00-15.00  w Domu Ludowvm w Strugienicach.

Paczki zawierają ciężkie produkty, prosimy o zapewnienie sobie transportu, najlepiej samochodowego oraz zabranie ze sobą wytrzymałych toreb.

Ilość paczek jest ograniczona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zdunach pod nr tel. 601 076 444, 46 838 75 94, 46 838 74 26 wew.27

Wcześniejszy post: Bezpłatne webinarium – Wypromuj swój projekt !Następny post Konkurs Plastyczny pn. „Kartka świąteczna inna niż wszystkie”