Informacja o wolnych instalacjach OZE

Szanowni Mieszkańcy,
Gmina Zduny rozpoczęła początkowe procedury związane z realizacją zadania pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Zduny”.
Na etapie podpisywania z mieszkańcami umów udziału w projekcie zwolniło się kilka instalacji kotłów na biomasę (tj. pellet) o mocy od 10 kW do 25 kW.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 46 838 74 26 wew. 15 bądź wizytę w Urzędzie Gminy Zduny pokój numer 18 celem uzyskania szczegółowych informacji.
Przypominamy, że dofinansowanie do przedmiotowych instalacji wynosi 85 % kosztów kwalifikowalnych netto instalacji a mieszkaniec biorący udział w projekcie zobowiązany jest uiścić opłatę w wysokości 15 % kosztów kwalifikowalnych netto instalacji oraz całości podatku VAT od instalacji.
Zachęcamy Państwa do udziału w projekcie.
Wcześniejszy post: Witamy Nowy Rok Szkolny 2022/2023!Następny post Informacja o rozpoczęciu prac drogowych !