Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Zduny już 14 maja o godzinie 14:00
na Live pt. “Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów”.
Wydarzenie współorganizowane jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Główny Urząd Statystyczny.

1 kwietnia 2021 roku wystartował Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny.
Spis potrwa do końca września bieżącego roku.

Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021 (Dz. U. z 2019 poz. 1775, z późn. zm.), udział w spisie jest obowiązkowy.
Każdy z obywateli musi zezwolić na udostępnienie części swoich danych osobowych.

Jak spisać się bezpiecznie? Jak zweryfikować rachmistrza spisowego? Na te oraz inne pytania odpowie w najbliższy piątek (14 maja) o godzinie 14:00
dr Dominik Rozkrut, szef Główny Urząd Statystyczny
. Moderatorem spotkania on-line będzie Łukasz Salwarowski, Prezes Stowarzyszenia MANKO
i Redaktor Naczelny Głosu Seniora
.

Poniżej udostępniamy Państwu link do transmisji na żywo:

Wcześniejszy post: Nowy Spirometr dla Szpitala ŁowickiegoNastępny post Stwórzmy w Zdunach Nowoczesny Plac Zabaw!