Kolejne pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków!

Na przedszkolaków w Złakowie Borowym czekała w tym tygodniu niespodzianka, o której marzyli od dawna – Magiczny dywan.

To multimedialne urządzenie przeznaczone jest do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Pozwala bawić się, rywalizować, a przy okazji uczyć się całej grupie dzieci.

Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji.

Dzieci przeżywają wspaniałe przygody podczas korzystania z tego urządzenia: skaczą po kamieniach, sprzątają jesienny park, pluskają się w „wirtualnej” rzece, grają w piłkę nożną oraz wiele innych.

Przedszkole w Bąkowie Górnym również otrzymało niedawno taki prezent wraz z innymi pomocami dydaktycznymi do prowadzenia zajęć z integracji sensorycznej.

Oprócz magicznego dywanu frajdę sprawia maluchom ogromny, kolorowy basen z piłkami.

Zdajemy sobie sprawę, że w każdej rodzinie dzieci zajmują ważne miejsce, a dbałość o ich rozwój jest rzeczą nadrzędną.

Dlatego też Gmina Zduny stara się stwarzać warunki do optymalnego rozwoju najmłodszym mieszkańcom.

Realizacja projektu trwa! Mamy nadzieję, że na każdym kroku będą widoczne korzyści z uzyskanych środków unijnych.

Wcześniejszy post: ZUS wysyła deklaracje PIT za 2020 r. dla emerytów i rencistówNastępny post Nadanie “honorowego” obywatelstwa Gminy Zduny