Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łowiczu

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łowiczu skierowany do odbiorców wody z wodociągu w Bogorii Górnej.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łowiczu skierowany do odbiorców wody z wodociągu w Bogorii Górnej.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łowiczu informuje, że w badaniach jakości wody z wodociągu w Bogorii Górnej stwierdzono obecność bakterii grupy coli, w związku z czym oceniono wodę jako nie przydatną do spożycia. Jednocześnie zobowiązano producenta wody do zapewnienia zastępczego źródła wody pitnej oraz przeprowadzenia prac mających na celu przywrócenie jakości wody spełniającej wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. 2017r. poz. 2294).

Woda  może być stosowana jedynie do celów gospodarczych oraz prac porządkowych (np. mycia podłóg) i spłukiwania toalet.

 

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łowiczu skierowany do odbiorców wody z wodociągu w Bogorii Górnej – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łowiczu – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

6 Lubi
Wcześniejszy post: Dzień Edukacji NarodowejNastępny post Komunikat dotyczący obecności bakterii w wodzie z wodociągu w Bogorii Górnej!

Powiązane wpisy

Przejdź do treści