Konkurs NSP dla PRZEDSZKOLI „Liczymy się dla Polski”

Szanowni Państwo!

Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Dane statystyczne uzyskane w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość. Konkurs Plastyczny dla przedszkoli organizowany przez Urząd Statystyczny w Łodzi ma na celu promowanie idei i wartości Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, jako źródła wiedzy na temat Polski i jej mieszkańców.

Urząd Statystyczny w Łodzi uruchomił stronę www poświęconą konkursowi, na której będą zamieszczane aktualne informacje https://lodz.stat.gov.pl/nspkonkursprzedszkoli

1 jak
Wcześniejszy post: Bezpłatna mammografiaNastępny post Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Informacja dla respondentów