Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Konkurs NSP dla PRZEDSZKOLI „Liczymy się dla Polski”

Szanowni Państwo!

Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Dane statystyczne uzyskane w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość. Konkurs Plastyczny dla przedszkoli organizowany przez Urząd Statystyczny w Łodzi ma na celu promowanie idei i wartości Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, jako źródła wiedzy na temat Polski i jej mieszkańców.

Urząd Statystyczny w Łodzi uruchomił stronę www poświęconą konkursowi, na której będą zamieszczane aktualne informacje https://lodz.stat.gov.pl/nspkonkursprzedszkoli

1 jak
Wcześniejszy post: Bezpłatna mammografiaNastępny post Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Informacja dla respondentów

Powiązane wpisy

Przejdź do treści