Konkurs Plastyczny pn. „Kartka świąteczna inna niż wszystkie”

Wójt Gminy Zduny Krzysztof Skowroński zaprasza

wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

1. „Kartka świąteczna inna niż wszystkie”

Przedmiotem konkursu, który ma na celu popularyzowanie tradycji świątecznych, promocję gminy oraz rozwijanie aktywności twórczej jest wykonanie kartki bożonarodzeniowej.

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Zduny, podzielonych na następujące kategorie wiekowe:

• 5-10 lat,
  • 11-17 lat,
  • 18-100 lat.

Technika wykonania pracy jest dowolna (malarstwo, rysunek, wycinanka itp.), umożliwiająca zeskanowanie kartki i powielenie jej w druku. Format A5 (a4 złożone na pół), środek kartki pusty bez życzeń.

Prace należy składać w siedzibie Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny do dnia 30 listopada 2021 roku, dołączając kartę zgłoszenia pobraną ze strony gminazduny.pl lub www.bdkzduny.pl

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Zduny.

Dodatkowo nagrodzone prace (po dwie z kategorii) zostaną przedrukowane i rozesłane do instytucji, firm i innych podmiotów publicznych wraz z świąteczno-noworocznymi życzeniami od Pana Wójta. Ważne, by na kartce nie zamieszczać logotypu/herbu gminy.

Konkurs Plastyczny Karta Zgłoszeniowa

Regulamin Konkursu

1 jak
Wcześniejszy post: Informacja dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy ZdunyNastępny post Przywitanie wozu strażackiego w Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach!