Konkurs pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

A

gencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs skierowany do członków Ochotniczych Straży Pożarnych oraz ratowników medycznych z terenów wiejskich.

Na czym polega konkurs?

Uczestnicy biorący udział w konkursie powinni przygotować nagranie filmowe z instruktażem udzielania pierwszej pomocy.

Kiedy należy udzielić pierwszej pomocy?

• w razie wypadku,
  • urazu,
  • nagłego ataku choroby.

Zadaniem udzielanie pierwszej pomocy jest:

• ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego,
  • zminimalizowanie niekorzystnych następstw,
  • udzielenie pomocy zostanie specjalistyczna pomoc medyczna.

Filmiki należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2021 roku, na adres mailowy: konkursARiMR@arimr.gov.pl w tytule wiadomości pisząc: Konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”.

11 września 2021 roku tj. w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy ogłosimy wyniki Konkursu i uhonorujemy drobnymi upominkami wszystkich przedstawicieli ZRM i OSP biorących udział w Konkursie a zwycięzców nagrodami (tj. za zajęcie I, II i III miejsca).
Najlepszy filmik zostanie opublikowany na stronie i w mediach społecznościowych ARiMR.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej:

ARiMR zaprasza do udziału w konkursie pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Wcześniejszy post: Bezpłatne szkolenie „Usługi elektroniczne w ZUS”Następny post Mobilne Miejsca Spisowe