Nowe boisko do koszykówki w Gminie Zduny!

Szanowni Państwo,

miłośnicy aktywności sportowych z terenu Gminy Zduny mogą już korzystać z nowego boiska do koszykówki, które powstało w Jackowicach. Odbiór prac odbył się 6 grudnia 2022 roku.

Boisko do koszykówki powstało na półkolu, znajdującym się za linią bramek boiska do piłki nożnej w Jackowicach, a jego powierzchnia wynosi 464 m2. No boisku oprócz koszykówki istnieje możliwość gry w badmintona, tenisa i siatkówkę. To wszystko dzięki montażowi słupków umożliwiających zamontowanie siatki i regulowanie jej wysokości.

Wykonawcą inwestycji była firm AS BUD Albert Śpiewakowski z Warszawy. Zakres wykonanych robót obejmował prace przygotowawcze i pomiarowe, roboty ziemne, wykonanie nawierzchni polipropylenowej heksagonalnej, montaż dwóch koszy jednosłupkowych wraz z tablicami oraz obręczami, montaż słupków do badmintona wraz z wykonaniem tulei. Na wykonanie przedmiotowej inwestycji Gmina Zduny pozyskała dofinansowanie w formie dotacji celowej ze środków Województwa Łódzkiego w ramach naboru do programu „Infrastruktura sportowa Plus” na rok 2022 w kwocie 100.000,00 zł.

Całkowity koszt inwestycji wynosił 126.400,95 zł.

1 jak
Wcześniejszy post: KondolencjeNastępny post Życzenia Bożonarodzeniowe