Nowy Spirometr dla Szpitala Łowickiego

Aby pomóc łowickiemu szpitalowi w czasie trwającej pandemii COVID-19 Gmina Zduny postanowiła zakupić Spirometr Minispir New oraz FlowMir
z jednorazowymi ustnikami, które mają pomóc przy badaniu pojemności płuc.

Spirometr rejestruje objętość i prędkość powietrza wdychanego i wydychanego przez pacjentów.

W dniu 10 maja 2021 roku Wójt Gminy Zduny Krzysztof Skowroński miał przyjemność przekazać sprzęt medyczny na ręce Pani Urszuli Kapusty- Tymoschuk, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu.

Mamy nadzieję, że sprzęt będzie służył przez długi czas tak, aby mieszkańcy naszego regionu mogli otrzymać, jak najlepszą pomoc.

Wcześniejszy post: Bezpłatne Porady PrawneNastępny post Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów