Odbiór drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie wsi Wiskienica Dolna – Zalesie

Szanowni Państwo

w dniu 19 października 2021 roku dokonano odbioru zmodernizowanej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie wsi Wiskienica Dolna -Zalesie.

Nawierzchnia nowo przebudowanej drogi została pokryta betonem asfaltowym na długość 1,450 km i szerokości 3,6 m.

Wykonawcą inwestycji była firma „ERBEDIM” Sp. z o.o. ul. Żelazna 3, 97-300 Piotrków Trybunalski.

Na wyżej wymienione zadanie Gmina Pozyskała Dofinansowanie z budżetu Województwa Łódzkiego w kwocie 217 240,00 zł.

Nowa droga poprawi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców docierających do swoich domów oraz pól uprawnych.

Wcześniejszy post: Życzenia z okazji Dnia Edukacji NarodowejNastępny post Program pomocy osobom niepełnosprawnym