Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Odbiór końcowy przebudowywanej drogi powiatowej nr 2734E odcinek Bąków Górny – Leśniczówka w ramach Funduszu Dróg Samorządowych

 

Zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 2734E odcinek Bąków Górny – Leśniczówka w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. W zakresie tego zadania na długości 4,41 km położono nakładkę asfaltową o szer. 6 metrów od drogi krajowej DK nr 92 do skrzyżowania w Bąkowie Górnym, ułożono chodnik dla ruchu pieszego od Kościoła w Bąkowie Górnym do skrzyżowania w Bąkowie Dolnym oraz wykonano kompleksową przebudowę drogi od skrzyżowania w Bąkowie Dolnym do granicy z Gminą Bielawy.
Wykonawcą inwestycji była firma Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM z Piotrkowa Trybunalskiego.
Na wyżej wymienione zadanie Gmina Zduny pozyskała dofinansowanie z Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1 528 881,00 zł.

Odbiór końcowy przebudowywanej drogi powiatowej nr 2734E odcinek Bąków Górny – Leśniczówka w ramach Funduszu Dróg Samorządowych

13 Lubi
Wcześniejszy post: Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!Następny post W dniu 10 września 2020 r. Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński przekazał wszystkim przedszkolakom ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym dodatkowe pomoce dydaktyczne.

Powiązane wpisy

Przejdź do treści