Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

„Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”.

„Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”.

Trudno złapać oddech? Czujesz gryzący dym w gardle? W sezonie grzewczym znacząco pogarsza się jakość powietrza, którym oddychamy. Wpływa na to głównie spalanie złej jakości paliw i niska świadomość ekologiczna w tym zakresie.

To tylko niektóre konsekwencje dla zdrowia, jakie pociąga za sobą spalanie odpadów, w tym m.in. plastików, w domowych piecach. Czy wiesz, że proceder ten jest niezgodny z prawem? Jak walczyć z tymi negatywnymi praktykami? Masz świadomość, że prawidłowa segregacja odpadów pozwala odzyskać z nich cenne surowce i oszczędzić zasoby naturalne? Zapraszamy do zapoznania się z materiałami Fundacji PlasticsEurope Polska, przygotowanymi w ramach kampanii pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”. Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, zadbajmy o siebie i nasze środowisko!

 

 

 

0 lubi
Wcześniejszy post: Niezwykłe znalezisko podczas rozbiórki budynku po byłym Urzędzie Gminy ZdunyNastępny post 290 posesji z terenu Gminy Zduny zyska dostęp do odnawialnych źródeł energii

Powiązane wpisy

Przejdź do treści