Projekt „Nowy Start” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Szanowni Państwo,

firma FORCONCEPT realizuje  projekt „Nowy Start” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Projekt ma celu wsparcie biznesowo-prawne małych firm.

Zdajemy sobie sprawę, że trudna sytuacja spowodowana pandemią Covid-19 jak również zmiany wprowadzone przez Polski ład, jak i podwyżki cen, dotknęły bardzo mocno przedsiębiorców w wielu płaszczyznach.

Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji do przedsiębiorców, którzy mieli przerwę w działaniu i chcą wystartować ponownie lub już to zrobili.

W ramach projektu przedsiębiorcy uzyskują 100% dofinansowania na:

• Szkolenia biznesowe 24- 80h oraz
  • Pakiet doradztwa indywidualnego w wymiarze 20-25h na osobę

Do bezpłatnego udziału w projekcie kwalifikują się firmy, które:

• w ciągu 24 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu zaprzestały prowadzenia działalności gospodarczej, a następnie,
    w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu ponownie rozpoczęły działalność gospodarczą

Uczestnicy projektu otrzymują wsparcie prawnika, księgowego, agencji reklamowej, specjalistów z obszaru pozyskiwania klientów i sprzedaży, zarządzania i pozyskiwania funduszy.
Dzięki czemu uzyskują konkretne efekty w postaci:

• podniesienia zysków (budowa długofalowej strategii firmy)
  • zwiększenia liczby klientów (strategia pozyskiwania klientów i finalizowania sprzedaży),
  • zabezpieczenia interesów (przygotowanie umów prawnych z kontrahentami)
  • zrozumienia nowych przepisów podatkowych (Polski Ład i optymalizacja finansowa),
  • budowy strony internetowej i prowadzenia firmowych profili social media (agencja marketingowa),
  • pomocy w pozyskaniu dotacji na rozwój (fundusze unijne)

Realizując projekt Nowy Start  od początku 2021r. dla dwóch operatorów (POLBI Sp. z o.o. oraz EURO CAPITAL Sp. z o.o.) z sukcesami pomogliśmy rozwinąć działalność wielu firmom na terenie całej Polski.

Program ma charakter publiczny (https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/nowy-start-1.

Najbliższe szkolenia odbędą się:

Projekt 3 – dniowy Projekt 10 – dniowy
 TORUŃ (gr. VI) Kraków (gr. VII) Kraków (gr. 13) Rabka Zdrój (gr.14)
01 – 03. 04. 2022 08.-10. 04. 2022 07-10.04.2022
22-24.04.2022
13-15.05.2022
29. 04 – 03. 05 2022
13 – 15. 05. 2022
28 – 29 .05. 2022

Pozostałe terminy znajdują się na stronie naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzin:

Szkolenia prowadzimy w całym kraju. Warunkiem organizacji, jest zebranie się grupy 7-9 uczestników.
Jeśli w Państwa regionie będą zainteresowani, wykonamy szkolenie w miejscu przez Państwa wskazanym.

Dla uczestników zapewniamy wyżywienie podczas szkolenia i hotel (jeśli szkolenie jest oddalone więcej niż 50 km od miejsca zamieszkania).

Zapraszamy do kontaktu.

Wcześniejszy post: Informacja o przerwie w dostawie wody !Następny post Mapa Pomocy Publicznej na lata 2022-2027