Recykling szansą dla czystego jutra !

Szanowni Państwo,

świadomość znaczenia ekologii w dzisiejszych czasach wciąż rośnie, mimo to bardziej niż kiedykolwiek zmagamy się z problemem
narastającej ilości produkowanych odpadów. Dane wyraźnie wskazują, że ze wszystkich odpadów komunalnych, wytworzonych przez
Polaków w 2020 roku, ponad 26% zostało przetworzonych w procesie recyklingu na nowe, pełnowartościowe produkty.

Recykling jest szansą dla czystego jutra, jednak aby tak się stało, musimy nauczyć się żyć w duchu ekologii i tą wiedzą dzielić się z innymi !

Poniżej przedstawiamy Państwu instrukcję w jaki sposób należy segregować odpady !

Wcześniejszy post: Weekend dla Ukrainy w Oddziale ZUSNastępny post Informacja o przerwie w dostawie wody !