Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na wykonanie kartki Świątecznej Bożonarodzeniowej pn. „Kartka świąteczna inna niż wszystkie”

Szanowni Państwo!

przedstawiamy oficjalne wyniki konkursu plastycznego „Kartka świąteczna inna niż wszystkie” ogłoszonego przez Wójta Gminy Zduny!

Komisja konkursowa w składzie:

Anna Zabrzewska, Ewa Wawrzyn, Radosław Śmiałek oraz Jarosław Wróblewski po obejrzeniu 54 prac oraz po długich obradach przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I (5-10 lat):

• Weronika Kubica

• Piotr Charążka

Wyróżnienia: Wiktoria Boczek, Zofia Rejnis

KATEGORIA II (11-17 lat):

• Helena Pokora

• Marta Morawska

Wyróżnienia: Aleksandra Guzek, Błażej Krukowski

KATEGORIA III (18 – 100 lat):

• Monika Rynek

• Honorata Tarkowska

Wyróżnienia: Klaudiusz Krukowski, Kasia Wieteska

Po raz pierwszy w tym roku Wójt Gminy Zduny przyznał nagrodę specjalną – GRAND PRIX dla Pani Justyny Markowskiej!

Serdecznie zapraszamy Laureatów oraz wszystkie osoby, które zdobyły wyróżnienia w najbliższą niedzielę – 4 grudnia na Choinkę Gminną na plac za Urzędem Gminy Zduny, na godz. 15:30, gdzie nastąpi oficjalne wręczenie nagród!

Na Laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, które ufundował Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński.

Dodatkowo zwycięskie grafiki reprezentują w tym roku naszą gminę na zewnątrz… zostaną wysłane przez Samorząd Gminy Zduny do instytucji, podmiotów publicznych oraz osób związanych z samorządem.

Serdecznie gratulujemy Laureatom oraz osobą wyróżnionym w świątecznym konkursie!

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace:

1 jak
Wcześniejszy post: Zaproszenie na szkolenie pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej”Następny post Scalenie gruntów