Szkolenia dla małych i średnich gospodarstw w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania ASF

Szanowni Państwo,

Przekazujemy informację na temat szkolenia dla małych i średnich gospodarstw województwa łódzkiego w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania ASF.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom producentów trzody chlewnej Stowarzyszenie Innowatorów Wsi przygotowało krótkie szkolenie w wersji on-line dotyczące zasad bioasekuracji, a tym samym zapobiegające rozprzestrzenianiu ASF. Każdy rolnik, który przejdzie szkolenie i spełni kryteria udziału otrzyma bezpłatny pakiet bioasekuracyjny, który zostanie mu dostarczony w szczelnym opakowaniu przez firmę kurierską.

Wskład pakietu wchodzą:

opryskiwacz z lancą,

środek dezynfekcyjny,

ochraniacze na buty – 10 szt.,

kombinezony ochronne – 5 szt.,

rękawiczki – 100 szt.

Zapraszam do udziału.

Projekt sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Link do szkolenia:  https://asf.innowatorzywsi.pl/film/
Poniżej przygotowaliśmy Państwu instrukcję, aby pokazać jak w 6 prostych krokach przejść szkolenie i zdobyć opisany pakiet.
Wcześniejszy post: Przywitanie wozu strażackiego w Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach!