Slide Slide Slide Slide

UPOMINEK za SAMOSPIS DLA GMIN!!!

KAŻDY, kto chce wspomóc gminę i spisze się SAM w kanale SAMOSPISU i wyśle na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl
wiadomość e-mail, wpisując w tytuł SAMOSPIS DLA GMIN – otrzyma UPOMINEK od Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Wystarczy po dokonaniu samospisu wysłać e-mail o tytule SAMOSPIS DLA GMIN, w treści podając numer spisanego
gospodarstwa wraz z danymi do wysyłki upominku.

Upominki otrzymają gospodarstwa, które pomyślnie zakończyły samospis pomiędzy 13.11 a 30.11.2020 r.

Upominki zostaną wysłane po zakończeniu Spisu Rolnego, a wśród nich znajdą się losowo m.in. koszulki,
czapeczki, powerbanki, pendrivey, notesy, plecaki, torby na dokumenty, kubki termiczne, skarbonki, itp…

ZAPRASZAMY DO SAMOSPISU !

Wcześniejszy post: Zakończenie prac na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym.Następny post “Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”