Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Webinarium pn. „Młodzi z POWERem. Fundusze Europejskie dla osób do 29. roku życia”

Szanowni Państwo!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Młodzi z POWERem. Fundusze Europejskie dla osób do 29. roku życia”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z możliwością wzięcia udziału m.in. w projektach współfinansowanych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Podczas spotkania omówione zostaną formy dofinansowania działalności gospodarczej i staży zawodowych. Spotkanie online odbędzie się:

  • 26 kwietnia 2022 roku w godz. 10:00 – 11:00 (rekrutacja do 22.04.2022 r.)

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Departament Polityki Regionalnej

Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

 

0 lubi
Wcześniejszy post: Pomóżmy zbudować kompleksowy ośrodek dla dzieci z niepełnosprawnościami w Zdunach !Następny post Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Strażaka!

Powiązane wpisy

Przejdź do treści