Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny zdjęcie gmina zduny Slide zdjęcie gmina zduny

Wizytacja Kuratora Łódzkiego w Gminie Zduny

W dniu 06.05.2021 roku Wójt Gminy Zduny Pan Krzysztof Skowroński miał przyjemność gościć Kuratora Łódzkiego Pana Waldemara Flajszera oraz Panią Irenę Marię Lesiak Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatury w Skierniewicach. Goście wraz z władzami Gminy Zduny odwiedzili nowoczesny Gminny Żłobek w Nowych Zdunach oraz Szkołę Podstawową im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach gdzie mogli zobaczyć:

  • nowo powstałą salę sensoryczną oraz salę doświadczania świata,
  • gabinet do terapii metodą Tomatisa (pierwszy w powiecie łowickim),
  • wewnętrzny plac zabaw,
  • stołówkę,
  • halę sportową,
  • sale lekcyjne.

Następnie Pan Krzysztof Skowroński zaprosił Pana Kuratora oraz Panią Dyrektor do obejrzenia odnowionej sali gimnastycznej, gabinetu Biofeedback oraz pozostałych sali lekcyjnych w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym.

Pan Waldemar Flajszer oraz Pani Irena Maria Lesiak byli pod ogromnym wrażeniem wykorzystania środków zewnętrznych do udoskonalania placówek edukacyjnych.

45 Lubi
Wcześniejszy post: Nowy sprzęt Spółki WodnejNastępny post Umów Wizytę w Urzędzie Skarbowym

Powiązane wpisy

Przejdź do treści