Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom oświaty złożyć serdeczne podziękowania za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodzin.

Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Wójt Gminy Zduny

Krzysztof Skowroński

Wcześniejszy post: Zgłoś się na szczepienie przeciw Covid-19!Następny post Odbiór drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie wsi Wiskienica Dolna – Zalesie